Podstawowe zalety. Powody, dla których warto zapoznać się z naszym poradnikiem:

 

Metoda całkowicie bezpieczna i naturalna. Jedyna metoda, która jest alternatywą dla drogich, skutecznych ale i ryzykownych operacji.

Metoda bardzo łatwa w użyciu. Poradnik zawiera ilustracje, które bardzo dokładnie pokazują jak należy wykonywać kolejne elementy ćwiczeń.

Metoda, która skutecznie i trwale powiększy Twoje piersi. Kiedy osiągniesz swój cel Twoje piersi pozostaną w nowym, większym rozmiarze.

Metoda całkowicie anonimowa. Ćwiczenia mogą być wykonywane w prywatności Twojego domu.

FAQ. Często zadawane pytania z odpowiedziami.

 

* Jaka jest ta metoda powiększania piersi?
Jest prostym, efektywnym sposobem na zwiększenie rozmiaru piersi w ten sam naturalny sposób, w który piersi zaczynają się rozwijać na początku okresu dojrzewania.
 

* Jak to działa?
Działa to po prostu na zasadzie zwiększenia krążenia w okolicach piersi. Odpowiednie krążenie jest niezbędne dla wzrostu jakiejkolwiek części ciała, jako, że to właśnie krew przynosi składniki odżywcze niezbędne dla wzrostu. Jest to szczególnie ważne dla wzrostu piersi i powiększenia biustu. Sprawdzone techniki zwiększania ukrwienia w okolicach piersi pomagają stymulować nieaktywny lub uśpiony wzrost piersi dając efekt powiększenia rozmiaru piersi.


* Jak zostało to odkryte?
Tysiące ludzi już nauczyło się zwiększać krążenie w rozmaitych celach, stosują oni te proste metody każdego dnia. Latami naukowcy pokazywali ludziom, jak łatwo mogą oni stosować te sprawdzone metody w domu. Ale nikt nigdy nie pomyślał by sprawdzić, czy polepszenie krążenia w okolicach piersi zwiększy tym samym rozmiar piersi kobiet w praktycznie każdym wieku (nawet jeśli od etapu rozwoju minęły lata). Wtedy, pewne niezależne zespoły naukowców i lekarzy, pracujące oddzielnie w różnych częściach kraju, przeprowadziło badania kliniczne, które zasygnalizowały ten ekscytujący przełom naukowy.


* Jakie były wyniki tych badań?
Wszystkie kobiety biorące udział w badania nad powiększaniem biustu uzyskały mierzalne wzrosty w rzeczywistym rozmiarze piersi (nie tylko rozmiar mięśni pleców czy klatki piersiowej). Przeciętne przyrosty całkowitego rozmiaru piersi w dwóch niezależnych badaniach klinicznych wyniosły około 5 cm przy przyrostach dochodzących nawet do 9 cm.


* Czy ta metoda powiększania biustu pomaga zredukować obwisłe piersi?
Tak. Lekarz, który przeprowadzał jedno z badań oświadczył, że wszystkie kobiety biorącego udział w badaniu zgłosiły, że są bardzo zadowolone z jędrności i pełni swoich piersi. Było to w szczególności ważne po ciąży dla kobiet z dziećmi biorących udział w badaniu. Oto wreszcie była prosta, łatwa w użyciu, całkowicie naturalna metoda powiększania piersi.


* Czy są jeszcze jakieś inne korzyści wynikające z tej techniki zgłoszone w tych badaniach?
Kilka. Na przykład, lekarz oświadczył, że kobiety w badaniu, które wcześniej posiadały piersi niejednakowych rozmiarów zgłaszały, że ich piersi zrównały się w rozmiarach pod koniec badania. W innym badaniu kobiety zgłaszały zmniejszenie beczkowatości talii przy okazji zwiększonego rozmiaru biustu. Inne badania nad powiększaniem piersi wskazują, że pozytywne zmiany mogą pojawić się w wielu innych aspektach życia włączając w to polepszoną samo-ocenę i pewność siebie, a także polepszone związki interpersonalne i małżeńskie.


* Czy trudno nauczyć się tej techniki?
Jest ona zadziwiająco prosta! Można się jej nauczyć w prywatności własnego domu w ciągu kilku minut każdego dnia. Zawarte ilustracje pokazują dokładnie jak stosować nasz program "Ćwiczenia powiększające piersi".


* Czy to bezpieczne?
Całkowicie. Nie jest to sztuczny Program. Zaprojektowany został on z myślą pomagania ci w odzyskaniu naturalnych przyrostów rozmiaru piersi, które rozpoczynają się we wczesnym okresie dojrzewania.


* Czy stosuje się przy tej metodzie jakiekolwiek suplementy białkowe lub enzymatyczne, które reklamowane są przy innych programach powiększania piersi?
Nie. Te produkty zaprojektowane są tak, by pomóc ci zyskać na wadze przy założeniu, że część wagi przejdzie na piersi. Niestety, większość nadmiaru wagi przechodzi także na inne części ciała.


* Jakie są zalety tej metody powiększania piersi?
Jest bezpieczna. Jest łatwa w użyciu. Jest ekonomiczna. Jest naturalna. I może być stosowana w prywatności twojego własnego domu w ciągu tylko kilku minut na dzień przez kobiety w praktycznie każdym wieku. I co najlepsze - ona działa!


* Ile czasu mija zanim widoczne będą rezultaty?
Przeciętnie między 2 a 3 tygodnie. Wtedy, przyrosty mogą trwać do 12 tygodni lub więcej.


* Czy wiek jest czynnikiem?
Najwyraźniej nie, a przynajmniej nie w szerokich przedziałach wiekowych, które były badane. W jednym z tych badań wiek kobiet wahał się nawet o 54 lata.


* Planuję przejść na dietę. Czy diety i stosowanie ich oraz utrata wagi wpływają na ćwiczenia i czy mogę stosować dietę i nadal stosować ćwiczenia?
Możesz się odchudzać, tracić wagę i wciąż stosować ćwiczenia powiększające piersi.


* Chcę uzyskać jedynie niewielki przyrost. Czy mogę ograniczyć wysokość przyrostu?
Tak. Po prostu stosuj ćwiczenia aż osiągniesz swój cel i wtedy go przerwij.
 

* Kiedy już osiągnę swój cel czy moje piersi pozostaną w swoim nowym większym rozmiarze?

Tak.


* Czy ćwiczenia można stosować w trakcie ciąży lub karmienia dziecka?
W trakcie ciąży kobieta doświadcza naturalnego wzrostu rozmiarów piersi, więc zalecamy wstrzymanie się do czasu po ciąży. Powinnaś spytać swojego lekarza jeśli masz jakieś pytania związane z zastosowaniem tego poradnika powiększania piersi w tych okresach.


* Czy istnieją powody, dla których moje piersi nie urosły tak duże, jak mogły, kiedy byłam młodsza?
Może być wiele powodów. Etapy rozwojowe życia młodej dziewczyny są okresami gwałtownych fizycznych, biochemicznych oraz emocjonalnych zmian. Zapotrzebowanie ciała jest szczytowe. A stres, lub zbytnie martwienie się o rozwój piersi mogą w rzeczywistości zmniejszyć krążenie i wzrost. Wiele kobiet zgłasza tego rodzaju obawy w tym czasie.


* Jak można dostać poradnik z ćwiczeniami powiększającymi piersi?
Zobacz zakładkę "Ściągnij poradnik""

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, proszę skontaktuj się z naszą sekcją wsparcia. Otrzymasz odpowiedź w ciągu kilku godzin. Jesteśmy, aby ci pomóc. biuro@powiekszanie.pl

 

Nasze metody są skuteczne, nic nie ryzykujesz a możesz zyskać wiele. Decyzja należy do Ciebie

 

 

 

 
 
Copyright (c) 2002-2006 powiekszanie.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach tego serwisu jest zabronione.