Podstawowe zalety. Powody, dla których warto zdobyć nasz poradnik:

 

Metoda całkowicie bezpieczna i naturalna. Jedyna metoda, która jest alternatywą dla drogich, skutecznych ale i ryzykownych operacji.

Metoda bardzo łatwa w użyciu. Poradnik zawiera ilustracje, które bardzo dokładnie pokazują jak należy wykonywać kolejne elementy ćwiczeń.

Metoda, która skutecznie i trwale powiększy Twoje piersi. Kiedy osiągniesz swój cel Twoje piersi pozostaną w nowym, większym rozmiarze.

Metoda całkowicie anonimowa. Ćwiczenia mogą być wykonywane w prywatności Twojego domu.

Jak działają naturalne metody powiększania piersi?

 

Metoda ta to przede wszystkim łatwe i bardzo relaksujące ćwiczenia, masaże oraz odpowiednie odżywianie oparte na kuracji fitoestrogenowej (naturalne i zupełnie zdrowe składniki zawierające fitoestrogeny), bez wysiłku, straty czasu, wyrzeczeń, za to bezpiecznie, tanio i bardzo przyjemnie! Wszystkie niezbędne produkty do stosowania tej metody są tanie i łatwo dostępne, a dzienny zabieg trwa około 30 minut. U ludzi po spożyciu lignanów i izoflawonów roślinnych następują skomplikowane przemiany enzymatyczno-metaboliczne w przewodzie pokarmowym, które powodują tworzenie się substancji o strukturze bardzo podobnej do estrogenów. Wchłonięte produkty przemiany fitoestrogenów przechodzą przez jelita i wątrobę, mogą być wydalone z żółcią, rozłożone przez florę jelitową, wchłonięte ponownie, później znów są wiązane w wątrobie i wydalane z moczem. Odpowiednia przemiana enzymatyczno - metaboliczna połączona z łatwymi ćwiczeniami i przyjemnym masażem powoduje przyrost tkanki piersiowej.

 

Dieta fitoestrogenowa (oparta wyłącznie na naturalnych składnikach, dostępnych w każdym sklepie) ma wpływ na fizjologię człowieka, a dane najsilniej wspierające tę hipotezę dotyczą korzystnego oddziaływania białka sojowego na lipidy i lipoproteiny oraz na naczynia krwionośne. Dieta ta połączona z łatwymi ćwiczeniami oraz przyjemnym masażem ma wpływ na tkankę reagującą na estrogeny, tj. tkankę piersi.

 

Podstawową zaletą prezentowanych ćwiczeń jest powiększenie piersi. Jest to marzenie milionów kobiet na całym świecie. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach ćwiczeń, natomiast aby uzyskać trwały efekt należy poświęcić 3-6 miesięcy. Ćwiczenia powiększania zajmują kilka lub kilkanaście minut dziennie i mogą być wykonywane bez dodatkowego wyposażenia w domowym zaciszu. Dzięki systematycznym ćwiczeniom będziesz mogła cieszyć się zwiększeniem objętości i jędrności piersi.

Małe piersi są źródłem kompleksów, co może niszczyć poczucie własnej wartości i powodować problemy seksualne. Takie obniżenie pewności siebie nie tylko rzutuje na stosunki seksualne, ale wpływa niekorzystnie na wszystkie aspekty życia. Wiele kobiet ma obawy przed korzystaniem z szatni i pryszniców w miejscach publicznych, obawiają się opinii innych. Również komentarze partnerów związane z wyglądem piersi podkopują w kobietach pozytywny wizerunek samego siebie. Większość kobiet akceptuje to co dała im natura popadając w coraz większe kompleksy i frustrację. Nie zdają sobie sprawy z faktu, że za pomocą ćwiczeń mogą poprawić swoją sytuację. Teraz podniesiesz swoją samoocenę poprawiając wielkość i wygląd swoich piersi. Masz wszystkie potrzebne informacje do dyspozycji, całkowicie anonimowo, nie musisz wstydzić się niczego. Przestań się zamartwiać, zacznij ćwiczyć i powiększać!

Utrzymanie pięknego wyglądu. Piersi tak jak inne części ciała starzeją się i z upływem czasu tracą swoją jędrność i powab. Ćwiczenia pozwalają na opóźnienie tego procesu, dzięki nim będziesz mogła dłużej zachwycać wszystkich swoim wspaniałym biustem.

 

Korzystając z naszych ćwiczeń, możesz stać się taką, jaką chcesz być. Pozostaje tylko pytanie, czy masz na tyle inicjatywy, aby to uczynić?

 

Nasze metody są skuteczne, nic nie ryzykujesz a możesz zyskać wiele. Decyzja należy do Ciebie

 

 

 

 
 
Copyright (c) 2002-2006 powiekszanie.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach tego serwisu jest zabronione.